سه شنبه, 25 تیر 1398

هفته‌نامه شماره 566:  24 تیر 1398

اطلاعيه جذب نيرو در پليس فتا 

 گروه حوادث: به گزارش مركز اطلاع‌رساني پليس،  پليس فتا به منظور تامين نيروي انساني متخصص مورد نياز خود به صورت پيماني5 ساله در مقطع افسري از طريق آزمون ورودي اوليه و طي مراحل مصاحبه، معاينات پزشکي، تحقيق و.. نیرو می‌گیرد.

 به گزارش معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی سیرجان ثبت‌نام محدود از تاريخ 16 مردادماه تا 31 شهریورماه ادامه دارد.

  جذب داوطلبان در مقاطع تحصیلی کارشناسی به بالا از دانشگاه دولتی (روزانه و شبانه) و دانشگاه آزاد اسلامی با گرایش‌های مهندسی فناوری اطلاعات (طراحی و تولید نرم افزار، تجارت الکترونیکی، امنیت اطلاعات، شبکه‌های کامپیوتری، مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی، مهندسی کامپیوتر با گرایش‌های (نرم‌افزار، هوش مصنوعی و  رباتیک، شبکه‌های کامپیوتری، معماری سیستم‌های کامپیوتری، رایانش امن و مهندسی برق با گرایش (مخابرات امن و رمزنگاری) صرفا در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری انجام می‌شود

داوطلبان 22 سال سن براي افراد لیسانس، 24 سال سن برای فوق‌لیسانس و 28 سال سن برای مقطع دکتری داشته باشند. قد افراد باید حداقل 170 سانتی متر و معدل آنها حداقل نمره 14 باشد. گفتنی است مهلت ثبت‌نام به هیچ عنوان قابل تمدید نیست و داوطلبان مي‌توانند برای پیش ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.cyberpolice.ir مراجعه کنند.

سرقت مسلحانه از جایگاه‌های سوخت 

 گروه حوادث: فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به سرقت مسلحانه از دو جایگاه سوخت در شهر کرمان گفت: عوامل سرقت دستگیر شدند.

  به گزارش مهر، سردار رضا بنی‌اسدی‌فرگفت:پس از اعلام وقوع دو فقره سرقت مسلحانه از جایگاه‌های سوخت در شهر کرمان و یک فقره سرقت مسلحانه از منزل، کارآگاهان پلیس آگاهی درصدد کشف و دستگیری عوامل سرقت برآمدند. وی افزود: تحقیقات و بررسی‌های صورت گرفته حاکی از این مطلب بود که سارقان پس از سرقت به شهر یا استان دیگری متواری شده‌اند. به گفته‌ی سردار بنی‌اسدی‌فر پس از قریب به سه ماه کار پلیسی، اطلاعاتی ماموران آگاهی توانستند یکی از متهمان را که در محلی پنهان شده بود با اقدامات به موقع دستگیر کنند. فرمانده انتظامی استان کرمان یادآور شد: پس از تحقیق و ریشه یابی نفر دوم هم در استان البرز شناسایی شد و ماموران آگاهی توانستند متهم دوم را که در کرج پنهان شده بود با مساعدت پلیس این شهر دستگیر و به کرمان منتقل کنند. وی افزود: در پی دستگیری و پس از تحقیقات صورت گرفته ماموران توانستند یک دستگاه اسلحه کلانش از متهمان کشف و ضبط کنند.

سردار بنی‌اسدی‌فر گفت: متهمان پس از دستگیری به سه فقره سرقت اقرار کردند.

ارتباط مستقیم با فرمانده انتظامی استان 

 گروه حوادث: ارتباط مستقيم مسئولان انتظامي استان با مردم بيست و دوم مرداد ماه برگزار مي‌شود. 

به گزارش مركز اطلاع‌رساني پليس، در راستاي برگزاري جلسات ارتباط مستقيم مسئولان انتظامي استان با مردم جلسه‌اي در روز دوشنبه بيست و دوم مرداد ماه 97 با حضور فرمانده انتظامي استان و رييس پليس مبارزه با مواد مخدر استان ازساعت10 الي 11:15 در دفتر نظارت همگاني به آدرس كرمان- بعد از چهارراه قدس- خيابان شهيد ناصر فولادي (عباس صباحي)- جنب ساختمان پليس آگاهي برگزار مي شود.

شهروندان محترم مي‌توانند مطالب خود را به صورت حضوري به آدرس بالا و يا بصورت تماس تلفني با شماره 197 يا (2185736-034) اعلام و جهت كسب اطلاع بيشتر و اخذ نوبت با شماره تلفن‌هاي 197، 0342185745، 0342185712، 0342185749 و 0342185736 تماس بگیرند.