دغدغه اصلی نمایندگان تائید صلاحیت است

پاسارگاد: غلامرضا حیدری، نماینده مجلس در توییتر خود نوشت: «زمانیکه دغدغه اصلی نمایندگان مجلس تائید صلاحیتشان باشد، طبیعی‌ست که عموماً به سمتی حرکت می‌کنندکه برای دور بعدی با مشکلی مواجه نشوند. مجلسی با این نگرانی نمی‌تواند قدر باشد، بنابراین منافع ملی بخشی از اولویت‌های آن نخواهد بود و تا زمانی که کلیت چنین باشد، فراکسیون‌ها هم بهتر از این عمل نمی‌کنند.»

فعلا قصد افزایش قیمت بنزین را نداریم

ایلنا: وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه اصلاح نظام بانکی از هفته گذشته کلید خورده است، گفت:‌ قراری برای افزایش قیمت حامل‌های انرژی نداریم. فرهاد دژپسند گفت: در این شرایط افزایش مالیات‌ها توجیهی ندارد و بهتر است درباره کاهش آن مطالعه شود. وی افزود: با توجه به اینکه بنزین یکی از اصلی‌ترین بخش‌های هدر رفت منابع ملی کشور است و این موضوع مورد توجه بسیاری از کارشناسان قرار دارد تعیین قیمت سوخت، فرآیندی را طی می کند تا نرخ عادلانه ای داشته باشد.

انتخاب اسامی «محمد داریوش» و «محمد کوروش» مجاز است

انتخاب: سخنگوی سازمان ثبت‌احوال کشور با تاکیدبراینکه لیستی تحت عنوان اسامی ممنوعه نداریم از انتخاب نام «محمد کوروش» و «محمد داریوش» برای پسران خبر داد. سیف‌اله ابوترابی گفت: در سایت ثبت‌احوال لیستی از اسامی که می‌توان از آنها برای نامگذاری استفاده کرد، مشخص شده است و در صورتی فردی بخواهد، اسمی خارج از این لیست انتخاب کند، می‌تواند تقاضای خود را مطرح کرده و اسم مورد نظر در کمیته‌ای با عنوان «کمیته نام» بررسی می‌شود.

هاشمی،خاتمی،موسوی،احمدی‌نژاد و  روحانی در مکتب امام نیستند

فارس: زاکانی با ترسیم ویژگی‌های مکتب امام، گفت: من معتقد هستم پیروان مکتب امام پنج ویژگی دارند؛ اعتماد به سنت‌های الهی، اعتقاد به جامعیت دین، اعتقاد به ولی فقیه و امامت، اعتقاد به مردمسالاری دینی و باور به مقدمه‌ساز بودن انقلاب برای ظهور است که نه آقای موسوی نه آقای هاشمی نه خاتمی نه احمدی نژاد نه آقای روحانی این پنج ویژگی را ندارند؛ آقای لاریجانی هم در این‌ها لنگ می‌زند و دچار اشکال است. سیّد حسن آقای خمینی هم آن پنج ویژگی را ندارد.