چهارشنبه, 09 مهر 1399

هفته‌نامه شماره ۶۲۲ | ۷ مهر ۱۳۹۹

 

 

کشف یک میلیون و 700 هزار نخ سیگار قاچاق

 گروه حوادث
فرمانده انتظامی سیرجان از کشف یک میلیون و هفتصد هزار نخ سیگار خارجی قاچاق و 328 طاقه پارچه به ارزش دو میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد. سرهنگ محمد‌رضا ایران نژاد گفت: در ادامه طرح‌های ویژه مقابله با قاچاق کالا و ارز، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این شهرستان با انجام کار اطلاعاتی و عملیاتی و گشت زنی نامحسوس در شهرستان به یک دستگاه کامیون تریلی حامل بار مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
وی افزود: در بررسی اولیه مشخص شد خودرو دارای بارنامه از گمرک شهید رجایی از نوع پارچه است که در بازرسی دقیق از خودرو یک میلیون و 700 هزار نخ انواع سیگار خارجی و 328 طاقه پارچه قاچاق کشف و در این رابطه یک نفر دستگیر شد.
فرمانده انتظامی سیرجان با بیان اینکه مبدا بارگیری این محموله بندرعباس و مقصد آن اصفهان بود، تصریح کرد: ارزش این محموله دو میلیارد ریال است. وی ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم سیرجان با پلیس در راستای شناسایی و کشف جرایم، از همشهریان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه قاچاق کالا در سطح خرد و کلان و اقدام مجرمانه، در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام شود.