یکشنبه, 30 شهریور 1399

هفته‌نامه شماره 620| 24 شهریور 1399  

 

 

اعطای تسهیلات بیمه‌ای  به ناوگان حمل و نقل درون شهری

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان از اعطای تسهیلات 30 میلیونی بیمه به ناوگان تحت پوشش این سازمان خبر داد.
به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، رضا یوسفی در این باره افزود: با توجه به پیگیری‌ها و هماهنگی‌های انجام شده با اتحادیه تاکسیرانی و اتحادیه اتوبوسرانی شهری کشور و بیمه دانا و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، کلیه رانندگان تحت پوشش این سازمان شامل تاکسی درون شهری، خودروهای آژانس دارای کارت آژانس، وانت بارهای دارای کارت تاکسیرانی، مینی‌بوس‌ها و اتوبوس‌های درون‌شهری و همچنین کلیه ناوگان دیزلی درون شهری دارای پروانه فعالیت می‌توانند تا سقف 30 میلیون ریال از تسهیلات بیمه‌ای از جمله بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی، بیمه عمر و حوادث، به صورت اقساط 12 ماهه بدون پیش‌پرداخت و بدون بهره تا پایان سال جاری استفاده کنند.. وی افزود: متقاضیان می‌توانند با دریافت معرفی‌نامه از سازمان حمل و نقل بار و مسافر، به شعبه بیمه مورد نظر مراجعه و از خدمات بیمه‌ای استفاده کنند. مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان تصریح کرد: کلیه خودروهای مذکور باید تحت مدیریت سازمان بوده و کارت تاکسیرانی یا پروانه بهره‌برداری از این سازمان را داشته باشند و همچنین امکان ثبت اطلاعات در مورد بیمه تکمیلی درمان نیز وجود دارد.
رضا یوسفی افزود: رانندگان آژانس و تاکسی درون‌شهری جهت ثبت اطلاعات می‌توانند به سامانه Irtusan.ir و رانندگان اتوبوس، مینی‌بوس، کامیون و ناوگان دیزل شهری به سایت bimeh.uicb.ir مراجعه کنند. وی همچنین در خصوص بیمه مسئولیت رانندگان بار درون‌شهری بیان کرد: رانندگانی که بار درون‌شهری خود را در سامانه www.baarbang.ir در قسمت حقیقی ثبت می‌کنند، می‌توانند گزینه بیمه را انتخاب کرده تا از خدمات بیمه مسئولیت رانندگان بار شهری در قبال خطرات احتمالی حمل و نقل بهره‌مند شوند.