جمعه, 08 مرداد 1400

هفته‌نامه شماره ۶۶۳ | ۴ مرداد ۱۴۰۰

محدوديت‌هاي ترافيکي راهپيمايي22 بهمن 

 گروه خبر
فرمانده انتظامي سيرجان از اعمال محدوديت‌هاي ترافيکي همزمان با راهپيمايي 22بهمن در سيرجان خبر داد.
به گفته‌ی سرهنگ محمدرضا ايران‌نژاد، به منظور برگزاري هر چه باشکوه‌تر راهپيمایي يوم الله 22 بهمن، ممنوعيت و محدوديت تردد در مسيرهاي منتهي به حسينه سپاه اجرا مي‌شود.
فرمانده انتظامي شهرستان سيرجان با بيان اينکه از ساعت 24:00 دوشنبه بيست‌ويکم بهمن ماه توقف هر نوع وسيله در محل تجمع و مسيرهاي عبور، ممنوعيت دارد گفت: در صورت پارک با جرثقيل به محل ديگري منتقل مي‌شود. وی ادامه داد: محدوديت‌هاي ترافيکي به شرح زیر از ساعت 07:00 صبح 22 بهمن‌ماه برقرار مي‌شود. بلوار دكتر صادقي از تقاطع 17 شهريور به سمت شرق، بلوار دكتر صادقي از تقاطع موحدي به سمت غرب، خيابان امام (ره) از ميدان انقلاب تا چهارراه رضوي، خيابان شريعتي از تقاطع فرهنگ به سمت غرب، خيابان سعدي از تقاطع سپاه به سمت جنوب و خيابان نصيري جنوبي از تقاطع موحدي به سمت شمال.
فرمانده انتظامي شهرستان سيرجان از کليه شهروندان خواست، از تردد در مناطق اشاره شده در طرح خودداري و با ماموران راهنمایي و رانندگي همکاري لازم به عمل آورند.
سرهنگ ایران‌نژاد همچنین از برقراري امنيت مطلوب از سوی پليس براي حضور مردم در مراسم راهپيمايي روز 22 بهمن خبر داد.
وی در جلسه هم‌اندیشی با کارکنان انتظامی شهرستان در خصوص مراسم‌های دهه فجر و روز 22 بهمن‌ماه با تبریک دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی گفت: برقراري امنيت مطلوب براي حضور مردم در اين حماسه انقلابي وظيفه پليس است.
سرهنگ ایران‌نژاد به اتخاذ تدابير پليس براي راهپيمايي روز 22 بهمن اشاره کرد و افزود: در اين روز در طول مسير و محل برگزاري مراسم و برنامه‌هاي پيرامون آن، تدابير ويژه‌اي اتخاذ شده است.
وی با اشاره به لزوم هوشیاری کارکنان در دهه مبارک فجر گفت: به منظور برپايي هرچه باشکوه‌تر مراسم راهپيمايي، تمهيدات لازم در زمينه مسایل امنيتي، انتظامي توسط پليس شهر سیرجان به‌صورت محسوس و نامحسوس انديشيده شده و همه نقاط را پوشش خواهند داد.
فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان با بیان اینکه رسالت اصلی پلیس برقراری امنیت و جلوگیری از بروز ناامنی است، خاطرنشان کرد: در همین راستا تمامی نیروها با آمادگی تمام نسبت به مسایل ایمنی