معاون درمان دانشکده علوم‌پزشکی: 15 پزشک متخصص به سیرجان می‌آیند
- پاسارگاد: معاون درمان دانشکده علوم پزشکی سیرجان گفت: ۱۵ پزشک متخصص جدید در ۱۲ رشته تخصصی به مجموعه کادر درمانی شهرستان افزوده شده که به زودی کار خود را در بیمارستان امام رضا(ع) آغاز می‌کنند.
دکتر غلامرضا جهانشاهی با تاکید بر اینکه این اتفاق از پیامدهای استقلال دانشکده علوم پزشکی سیرجان است، افزود: این پزشکان متخصص در رشته‌های قلب و عروق، ارتوپدی، جراحی عمومی، اعصاب و روان، داخلی، چشم‌پزشکی، پاتولوژی، بیهوشی، رادیولوژی، پوست، گوش حلق بینی و طب اورژانس در کنار سایر پزشکان شهرستان، به ارایه خدمات درمانی می‌پردازند. وی تاکید کرد: با این اقدام در حال حاضر نیاز پزشک در تمامی رشته‌های تخصصی پزشکی مورد نیاز شهرستان برطرف می‌شود. دکتر جهانشاهی همچنین از انتقال خدمات بیماران خاص از کرمان به سیرجان خبر داد و گفت: در پی استقلال دانشکده علوم پزشکی سیرجان از کرمان، از این پس خدمات بیمه‌ای، مکاتبه‌ای و خدمات دارویی بیماری‌های خاص شامل دیالیز، هموفیلی، تالاسمی و ام اس در اداره امور بیماری‌های معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی سیرجان انجام شده و دیگر نیاز به مراجعات مکرر این بیماران به مرکز استان نیست.
معاون درمان دانشکده علوم پزشکی سیرجان اظهار داشت: همچنین توزیع داروهای مورد نیاز این بیماران از داروخانه‌های خاص کرمان به داروخانه دکتر زالپور برای بیماران ام اس و داروخانه دکتر اطمینان برای سایر بیماری‌های خاص در سیرجان منتقل شده و نیاز به حضور بیماران خاص برای تحویل دارو به کرمان نیست.
وی از نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس به خاطر همراهی و حمایت ویژه ای که در تحقق این اقدامات مهم درمانی در شهرستان داشته‌اند، تقدیر کرد.