تجلیل از دست‌اندرکاران جشن گلیم

- گروه خبر:  آیین تجلیل از عوامل و دست‌اندرکاران برگزاری جشن ثبت جهانی گلیم سیرجان با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر سیرجان و تنی چند از مسئولین شهری در مجموعه بارشیک برگزار شد.

به گزارش واحد خبر روابط‌عمومی شهرداری و شورای شهر، رضا سروش‌نیا شهردار سیرجان ضمن قدردانی از اعضای شورا و فرماندار در این مراسم گفت: مجموعه شهرداری سیرجان بر اساس وظایف ذاتی خود و در راستای نیل به اهداف فرهنگ و هنر سیرجان، ساختمانی به ارزش 100میلیارد ریال جنب پارک ترافیک را در اختیار اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان قرار داد.

وی افزود: تلاش‌های مجموعه شهرداری در کسب لوح شهر جهانی گلیم بسیار ارزنده و قابل تحسین است؛ جشن شکرانه جهانی شدن گلیم آبرومندانه برگزار شد و لحظات شاد و خوبی را برای مردم رقم زد و رضایت شهروندان را به دنبال داشت؛ 

شهردار سیرجان اضافه کرد: با دریافت لوح ثبت جهانی گلیم سیرجان بار مسئولیت و فعالیت‌های مجموعه شهرداری سیرجان برای حفظ این عنوان جهانی بیشتر می‌شود و باید تمام توان خود را به کار گیریم.

فرماندار سیرجان نیز دریافت لوح ثبت جهانی گلیم را بسیار ارزشمند و پرافتخار برشمرد و بیان کرد: عنوان جهانی شدن شهر سیرجان به آسانی به دست نیامده و بسی سختی‌ها در این راه تحمل شده که باید قدر این عنوان را بدانیم.

در پایان این مراسم از عوامل برگزاری جشن شکرانه گلیم با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.