جشن امضای کتاب احمدزیدآبادی در سیرجان

پاسارگاد: جشن امضای کتاب احمد زیدآبادی برگزار می‌شود. کتاب« از سرد و گرم روزگار» خاطرات این نویسنده‌ی همشهری از دوران کودکی و نوجوانی‌اش در زیدآباد و سیرجان است. جشن خرید و امضای این کتاب بعد از ظهر دوشنبه 27 آذرماه با حضور نویسنده در دفتر هفته‌نامه‌ی سخن‌تازه برگزار می‌شود و شرکت برای همه‌ی همشهریان آزاد است

در ورزش زنان اجماع نظر کامل وجود ندارد

ایسنا: نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در بحث ورود زنان به ورزشگاه‌ها به دنبال بحران سازی نیستیم. طیبه سیاوشی درباره صحبت‌های اصلانی رییس بسیج مبنی بر بسته شدن پرونده حضور زنان در ورزشگاه ها، تصریح کرد: ما می‌خواهیم زمینه ورود زنان به ورزشگاه‌ها را آماده کنیم. برخی از علما با توضیحاتی که به واسطه دوبار حضورم در ورزشگاه دادم پذیرفتند اما برخی قبول نکردند. این مسئله باید در تعامل با وزارت ورزش و وزارت کشور حل و فصل شود. ارتباط با مراجع نیز ادامه خواهد داشت.

احتمال‌ تغییر نرخ‌ مالیات، قیمت‌ بنزین و حذف‌ یارانه در بودجه ۹۷

آفتاب: مهرداد لاهوتی سخنگوی فراکسیون مستقلین با اشاره به حضور نوبخت در جلسه  این فراکسیون اظهار کرد: در این جلسه بحث‌هایی درباره افزایش قیمت حامل‌های انرژی و مالیات در بودجه ۹۷ و همچنین حذف دهک‌های بالای درآمدی از دریافت یارانه مطرح شد. وی افزود: حذف ناگهانی ۳۱ میلیون نفر از یارانه، افزایش قیمت حامل‌های انرژی و مالیات‌ها موضوعی است که جامعه کشش آن را ندارد و نمی‌توان آن را در یک مقطع انجام داد. 

ضرب الاجل ۴۸ ساعته احمدی‌نژاد به رییس دستگاه قضا

خبرفوری: محمود احمدی‌نژاد گفت: رییس قوه‌قضاییه در صحبت‌هایی که در جمع غیرعلنی دانشجویان مطرح کرده عناوین مجرمانه‌ای را به بنده و همکارانم نسبت داده است. ایشان ما را فتنه‌گر، منحرف و حامی بابک زنجانی معرفی کرده است. من موکدا از رییس دستگاه قضا درخواست می‌کنم که ظرف ۴۸ ساعت اسناد محکومیت ما به عنوان فتنه‌گر، یا حمایت از بابک زنجانی را منتشر کنید.