یکشنبه, 23 مرداد 1401

هفته‌نامه شماره ۶۹۴| ۲۳ اسفند ۱۴۰۰

جام رمضان در ایستگاه پایانی

- پاسارگاد: مسابقات فوتسال جام رمضان سیرجان به ایستگاه آخر خود نزدیک شد. به گزارش سرویس ورزشی پاسارگاد این مسابقات که از روز شنبه پنج خردادماه با حضور هشت تیم در دو گروه چهار تیمی پیگیری می‌شود روز پنجشنبه 24 خردادماه با انجام مسابقه فینال به پایان می‌رسد. در حالی که تنها یک مسابقه از دور مقدماتی این رقابت‌ها باقی مانده است تکلیف تیم‌های صعود کننده از گروه الف مشخص شده است و با انجام یک دیدار در گروه ب، پرونده این گروه نیز بسته می‌شود. 

در گروه الف این مسابقات «شاهین بدرآباد» با 3 پیروزی و با کسب 9 امتیاز صدرنشین شد و «عقاب مکی آباد» با 2 پیروزی و کسب 6 امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت. شنبه‌شب در یک از حساس‌ترین بازی‌های این گروه دو تیم مدعی عقاب مکی‌آباد و شاهین بدرآباد در میان استقبال پرشور هواداران خود به میدان رفتند. در پایان این تیم شاهین بدرآباد بود که با پیروزی 4 بر 2 صدرنشین این گروه شد.  اما در دیگر گروه این مسابقات تیم «شهید عربی حجت‌آباد»  با کسب 3 پیروزی و 9 امتیاز به عنوان سرگروه به دور دوم راه یافته است و دیدار دو تیم «کیان» و« مبتکران» تکلیف تیم دوم صعودکننده را مشخص می‌کند. هر دو تیم با یک پیروزی و 3 امتیاز شانس صعود به دور دوم را دارند.  بازی‌های مرحله نیمه نهایی جام فوتسال رمضان سیرجان سه‌شنبه 22 خرداد‌ماه برگزار می‌شود که بر اساس برنامه شهید عربی حجت‌آباد به مصاف عقاب مکی‌آباد می‌رود و شاهین بدرآباد نیز در برابر یکی از دو تیم کیان یا مبتکران قرار می‌گیرد.

در کنار مسابقات فوتسال جام رمضان، این شب‌ها هیات فوتبال سیرجان برگزاری مسابقات فوتسال جام کارگری گل‌گهر را نیز در دستور کار دارد. این مسابقات با حضور 12 تیم در دو گروه شش تیمی پیگیری می‌شود که با انجام چهار دیدار چهره تیم‌های صعودکننده مشخص می‌شود. در گروه اول این مسابقات تیم‌های «حراست»، «انبارها» و «‌گهرترابر» و در گروه دوم تیم‌های «پیشکسوتان»، «باشگاه»، «مهندسی»، «‌مالی» و « فرآوری» از شانس صعود برخوردار هستند. 

مسابقات فوتسال جام رمضان سیرجان و کارگری در سالن چند منظوره باشگاه گل‌گهر برگزار می‌شوند.امسال در ابتکاری جالب از سوی هیات فوتبال و باشگاه گل‌گهر در پایان هر بازی از بهترین بازیکن فنی و اخلاق با اهدای تندیس مسابقات تجلیل به عمل می‌آید.