یکشنبه, 23 مرداد 1401

هفته‌نامه شماره ۶۹۴| ۲۳ اسفند ۱۴۰۰

جام فوتسال رمضان سیرجان به ایستگاه آخر رسید

«عقاب» گرفتار چنگال «شاهین» شد

- گروه ورزش

تیم فوتسال شاهین بدرآباد بر سکوی نخست مسابقات فوتسال جام رمضان 97 سیرجان ایستاد. به گزارش سرویس ورزش پاسارگاد، بیست و پنجمین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان سیرجان با حضور 8 تیم از 5 خردادماه در دو گروه پیگیری شد که سرانجام در فینال تیم شاهین بدرآباد با غلبه بر عقاب مکی‌آباد جام قهرمانی را بالای سر برد. در بازی رده‌بندی این مسابقات نیز تیم شهید عربی حجت‌آباد با شکست تیم مبتکران به مقام سوم دست یافت. 

مسابقات فوتسال جام رمضان امسال به همت هیات فوتبال و به میزبانی باشگاه گل‌گهر برگزار شد. در این دوره از مسابقات گرچه تعداد تیم‌های شرکت کننده کم بود اما کیفیت برگزاری مسابقات و به ویژه مراسم اختتامیه این رقابت‌ها، نقطه عطفی در کارنامه هیات فوتبال و باشگاه گل‌گهر به شمار می‌رود. تقدیر از بازیکن برتر فنی و اخلاق در پایان هر بازی، حضور حسین شمس سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ایران و علی قرایی رییس هیات فوتبال استان به عنوان مهمان ویژه فینال، برگزاری باشکوه مراسم پایانی و تقدیر از برترین‌های این دوره از رقابت‌ها از ویژگی‌های این دوره بود که رضایت شرکت کنندگان و هواداران تیم ها را در پی داشت. 

در کنار مسابقات فوتسال جام رمضان، سیزدهمین دوره مسابقات فوتسال کارگری گل‌گهر هم با شور و حرارت خاصی برگزار شد که در پایان تیم باشگاه گل‌گهر با شکست تیم حراست جام قهرمانی را بالای سر برد. در بازی رده‌بندی نیز تیم امور مالی با شکست تیم ترانسپورت به مقام سوم دست یافت. مسابقات کارگری گل‌گهر با حضور 11 تیم و در دو گروه پیگیری شد که پس از انجام 29 بازی، تیم باشگاه فرهنگی ورزشی در فینال این مسابقات با غلبه بر حراست، جام قهرمانی این مسابقات را به ویترین افتخارات خود اضافه کرد. 

اما بخش هیجان‌انگیز مراسم پایانی مسابقات معرفی برترین‌های مسابقات فوتسال جام رمضان سیرجان و کارگری گل‌گهر بود در این بخش برترین‌های مسابقات به شرح زیر معرفی شدند:

- سوت طلایی برای داوران برتر

داور اول: محمد‌رضا ابراهیمی، داور دوم: رضا دیانی

- دستکش طلایی برای دروازه‌بانان برتر

جام گل‌گهر:  میثم قاسمی از تیم باشگاه 

 جام شهرستان: امید کریمی از تیم شاهین بدرآباد 

- کفش طلایی برای آقای گل 

جام گل‌گهر:  جواد فیروزآبادی از تیم حراست 

جام شهرستان: سعید نژاد‌شاه‌بداغی از تیم عقاب مکی‌آباد

- توپ طلایی برای بازیکن برتر

جام گل‌گهر‌: وحید جوان از تیم باشگاه 

جام شهرستان:  بهروز اسدی  از تیم شاهین بدرآباد

- تندیس طلایی برای پدیده جام

پدیده مسابقات جام رمضان  در مجموع هر دو جام:  

امیر زیدآبادی بازیکن تیم مبتکران و  مهدی برزکار دروازه‌بان جوانان بدرآباد

- تندیس طلایی برای تیم اخلاق

جام گل‌گهر: گندله  

جام شهرستان:  عقاب مکی‌آباد 

- تندیس طلایی مربی برتر 

جام گل‌گهر: کامران پورخسروانی مربی تیم ترانسپورت

جام شهرستان : مهدی احمدی از  تیم مبتکران