یکشنبه, 02 آبان 1400

هفته‌نامه شماره ۶۷۴ | ۲۶ مهر ۱۴۰۰

درخشش اسکواش‌بازان سیرجانی 

 پاسارگاد
اسکواش بازان سیرجان در مسابقات قهرمانی استان خوش درخشیدند.مسابقات اسکواش قهرمانی استان کرمان وانتخابی مسابقات قهرمانی کشوری با حضور تیم‌هایی از شهرستان‌های استان کرمان در سالن اسکواش شهید زنگی‌آبادی کرمان در دوگروه پسران و دختران برگزار شد.
سعید حلوایی‌پور رئیس هیئت اسکواش سیرجان با اعلام این خبر افزود. این مسابقات در شش رده‌ی سنی برگزار شد که ورزشکاران سیرجانی پس از دیدارهای سخت ونفس‌گیر حائز رتبه‌های برتر شدند. لازم به ذکر است که مربی تیم دختران الهه گنجی و پسران رسول شاهبداغی بود. به گفته‌ی حلوایی در درده‌ی سنی دختران ستایش باسفهرجانی و معصومه ایران‌پور مدال نقره‌ی مسابقات را از آن خود کردند. در رده‌ی سنی پسران سید طاها حسنی، ابولفضل دهیادگاری، سیدمحمد مهدی هاشمی مدال طلا و محمد عرب‌زاده، کمیل روح الهی، یاسین شهبا، مدال نقره و سید ابولفضل حسینی و ابولفضل ابوطالبی مدال برنز این دوره از مسابقات را از آن خود کردند. وی افزود: جا دارد از زحمت‌ها و حمایت‌های محمد جواهری مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی گل‌گهر و عابدینی تشکر و قدردانی کرد.
همچنین تیم هیئت اسکواش سیرجان با حمایت باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر در مسابقات بین‌المللی یزد جونیور با شش ورزشکار شرکت کرد. که در این بازی‌ها از ستایش باسفهرجانی بازیکن باشگاه گل‌گهر به دلیل استعداد، توانمندی و اخلاق از سوی رئیس فدراسیون اسکواش کشور تقدیر شد.