برای سومین‌بار رییس بیمارستان امام‌رضا استعفا داد

پاسارگاد: دکتر حسن نصرالله‌پور رییس بیمارستان امام‌رضا استعفا داد. وی دوسال است رییس بیمارستان امام‌رضا است که در این مدت سه بار استعفا داده است، او حدود 6 ماه پیش نیز استعفا داد و در گفتگو با پاسارگاد علت استعفایش را عدم همکاری برخی مسئولان دانست. این بار پس از استعفای مجدد وی پاسارگاد برای اطلاع از دلایل استعفایش چندین بار به او  پیام داد و تماس گرفت که وی جواب نداد و فقط پیام داد که «انشالا در فرصت مناسب بعد از معرفی سرپرست در خدمت شما هستم. آرامش بیمارستان و ارایه خدمات در فضای آرام مقدم بر هر موضوعی است».  

برای ورود زنان به ورزشگاه دستور فیفا کفایت می‌کند

عصرایران:  طیبه سیاوشی در مورد لزوم تصویب قانونی در مجلس در مورد عدم ممانعت از حضور زنان در ورزشگاه‌ها گفت: از آنجایی که هیچ منع قانونی در بحث ورود زنان به ورزشگاه‌ها وجود ندارد و درهیچ آیین نامه و بخشنامه‌ای به این موضوع اشاره نشده است به همین دلیل ما ضرورتی برای اینکه بخواهیم قانونی به تصویب برسانیم ندیدیم. درواقع چون منعی برای حضور نیست پس دلیلی برای اینکه ما برای تصویب قانون ورود کنیم وجود ندارد.و دستور فیفا مبنی بر برداشتن ممانعت می تواند برای حضور زنان در ورزشگاه‌‍‌ها کفایت کند و همین موثر باشد.

تذکر «سلیمی» به رئیس‌جمهور درباره نرخ تورم

ایسنا: نماینده مردم محلات در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: شما که از پشت شیشه ماشین نظرسنجی می‌کنید، نظر مردم درباره گرانی، تورم، رکود، تعطیلی پی‌درپی کارخانه‌ها و اشتغال چیست؟ حجت الاسلام علیرضا سلیمی گفت: قرار بر این بود که حقوق کارکنان شهرداری‌ها همسان‌سازی شود، نه تنها این اتفاق نیفتاده است بلکه در حال حاضر برخی نیروهای قراردادی در حال اخراج هستند. وی با استناد به مرکز آمار گفت: میانگین تورم ۴۲.۵ درصد اعلام شده است، چند روز گذشته گوشت دوباره گران شد، چرا با اعصاب مردم بازی می کنید؟

بادیگاردهای شخصی هیچگونه رسمیت و مجوزی ندارند

انتخاب: سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران درباره استفاده برخی سلبریتی‌ها از بادیگاردهای شخصی، گفت: در کشور نه بادیگارد داریم و نه چنین مجوزی برای افراد صادر کرده‌ایم و هرگونه اقدام در این رابطه غیرقانونی و خلاف است. فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: بادیگاردهای شخصی هیچگونه رسمیت و مجوزی ندارند. ممکن است فردی بخواهد از شخص دیگری در رفت‌وآمدهایش استفاده کند اما بادیگاردها هیچ رسمیت و مجوزی ندارند. وی متذکر شد: پلیس هیچگونه امکانات دفاع‌شخصی به افرادی که با عنوان بادیگارد اقدام به فعالیت می‌کنند، نداده و نخواهد داد.