به صدا در آمدن زنگ هشدار مصرف مواد مخدر صنعتی در کرمان 
 ایسنا: فرمانده انتظامی استان کرمان از به صدا در آمدن زنگ هشدار مصرف مواد مخدر صنعتی در استان کرمان خبر داد و بیان کرد: آسیب‌های مواد مخدر صنعتی در مرکز کشور بیشتر است، که دارد به سمت دیگر استان های کشور از جمله استان کرمان نیز کشیده می شود.
سردار عبدالرضا ناظری دگفت: متاسفانه ظرفیت کافی در موضوع ترک اعتیاد در استان کرمان وجود ندارد، لذا باید کمپ ترک اعتیاد برای استان کرمان راه‌اندازی شود. وی استان کرمان را خط مقدم مبارزه با مواد مخدر در کشور دانست و بیان کرد: در استان کرمان بیش از 18 تن انواع مواد مخدر در 4 ماهه اول امسال توسط دستگاه‌های مربوطه کشف و ضبط شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 10 تن افزایش داشته است. وی به برخورد با اموال قاچاقچیان اشاره و اظهار کرد: باید ضربات اقتصادی به قاچاقچیان وارد کنیم و این مهم شامل خرده فروشان و عمده فروشان می‌شود لذا باید از سوی نهادهای دست‌اندرکار اقدامات لازم برای شناسایی اموال این افراد صورت گیرد.
سردار ناظری با بیان این مطلب که کشفیات انواع مواد مخدر در استان کرمان در پایان سال گذشته 22 درصد نسبت به سال 96 کاهش داشته‌ است، اظهار کرد: در سال گذشته 93 تن انواع مواد مخدر در استان کرمان کشف و ضبط شده است ضمن آنکه کشفیات مواد مخدر در 5 ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 23 درصد افزایش داشته است.