اختلافات داخلی، بازی کردن در زمین دشمن است

خبرآنلاین: رییس دفتر رییس‌جمهوری گفت: اختلافات داخلی بازی کردن در زمین دشمن است،  متاسفانه در آستانه انتخابات مجلس به صورت خیلی زودرس اتاق‌فکرهایی برای حمله به دولت ایجاد شده با این ذهنیت که هر چه به دولت حمله کنند توفیق‌شان در انتخابات بیشتر است و می‌توانند رای مردم را جذب کنند در حالی که  اشتباه  می‌کنند.

هدف‌مان ایجاد ائتلاف بین اصلاح‌طلبان و اعتدالیون است

ایسنا: بهروز نعمتي، دبيركل حزب رفاه ملت گفت: «مذاكراتي را با برخي از كانديداهاي احتمالي داشته‌ايم و به دنبال جمع‌بندي‌ها هستيم. پيشنهاد مشخص ما دستيابي به ائتلافي بين اعتداليون و اصلاح‌طلبان مشابه آن چيزي است كه در مجلس دهم و رياست‌جمهوري آقاي روحاني تجربه كرديم. اگر چه ممكن است انتقاداتي هم به اين ائتلاف وجود داشته باشد.

كنايه توييتري آشنا به «نامردنيوز‌ها»

اعتماد: حسام‌الدين آشنا، مشاور رسانه‌اي رييس‌جمهور در توییتر خود نوشت: «1- نامردنيوزها چرا و چگونه متولد مي‌شوند؟ 2- چگونه و به چه اخباري دسترسي پيدا مي‌كنند و چگونه دروغ مي‌سازند؟ 3- چرا افراد حقيقي و حقوقي دانسته آنها را بازي مي‌دهند يا ندانسته از آنها بازي مي‌خوردند؟ 4- هزينه اين بازي‌هاي خطرناك براي ملت چقدر است؟ 5- چه بايد كرد تا اين بازي‌ها تمام شود؟»

پرآسيب‌ترين مسئله جامعه ما «فساد» است

اعتماد: مهدي معتمدي‌مهر، حقوقدان: امروز اصلي‌ترين، فراگيرترين و پرآسيب‌ترين مسئله جامعه ما در حوزه اقتصادي «فساد» است. اثرات مخرب فساد به مراتب بيش از «فقر» است.  جامعه‌اي كه با فساد روبه‌روست افزون بر فقر، به تبعيض ساختاري نيز مبتلاست و چنانچه مديريت نشود، مي‌تواند كشور را به سوي فروپاشي پيش ببرد. رشد فزاينده آسيب‌هاي اجتماعي مانند طلاق و اعتياد در ميان طبقات اجتماعي مرفه و تحصيلكردگان نشان مي‌دهد «فساد» همپا، و چه بسا جلوتر از ساير عوامل موثر است.