جمعه, 08 بهمن 1400

هفته‌نامه شماره ۶۸۷ | ۴ بهمن۱۴۰۰

رییس‌جمهور سه‌شنبه هفته آینده به سیرجان می‌آید

پاسارگاد: نماینده مردم سیرجان گفت: «احتمالا هفته‌ی آینده آقای رییس‌جمهور سفر مجددی به استان کرمان و سیرجان خواهد داشت. الان تهران هستم و داریم هماهنگی‌های این سفر را انجام می‌دهیم.»  شنیده شده است رییس‌جمهور سه‌شنبه هفته آینده برای افتتاح پروژه‌های شرکت جهان‌فولاد به سیرجان می‌آید. 

واگذاری لیست انتخاباتی جریان اصلاحات به مردم

ایسنا:شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تصمیم‌گیری درباره لیست‌های انتخاباتی را به بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان واگذار کرد. پرستو سرمدی، عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان اظهار کرد: «با تصویب طرح «سرا» بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان شامل اعضای احزاب اصلاح‌طلب و همه فعالان سیاسی و مدنی اصلاح‌طلب با عضویت در یک سامانه رای‌سنجی می‌توانند در گزینش نامزدهای اصلاح‌طلبان برای انتخابات مجلس شرکت کنند. به این ترتیب نهادهای بالادستی در جریان اصلاحات تنها مجری تصمیمات بدنه اجتماعی اصلاحات خواهند بود.

مجلس دهم ناکارآمدترین مجلس بعد از انقلاب است

تسنیم: حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: در 4 دوره‌ای که از مجلس هفتم تا دهم نماینده مجلس بودم این مجلس ناکارآمدترین مجلس است. مجلس ششم اگر آن حواشی را نداشت، مجلس قوی بود. خوشبختانه الآن مجلسی داریم که هیچ کسی برای آن تره خرد نمی‌کند.

همچنان سیرجان-تهران 730 هزار تومان

پاسارگاد: درحالیکه قیمت بلیط ایران - ایتالیا بین یک تا دو میلیون تومان است، قیمت بلیط های داخلی در ایران بدون اندک توجه مسئولان سازمان هواپیمایی و وزارت راه، افزایش سرسام آوری داشته است، افزایشی که بعید نیست در هفته‌ها و ماه‌های آینده از قیمت بلیط‌های خارجی نیز سبقت بگیرد. این افزایش بلیط شامل حال سیرجان هم می‌شود و علی‌رغم اینکه نماینده شرکت ماهان در سیرجان دو هفته پیش در گفت‌وگو با پاسارگاد قول داد قیمت بلیط کاهش پیدا کند اما همچنان قیمت بلیط سیرجان- تهران 730 هزار تومان است.