اعضای ستاد مرکزی شورای عالی اصلاح طلبان انتخاب شدند

ایرنا: بیست و سومین جلسه شورای عالی سیاست‌گذاری جبهه اصلاح‌طلبان برگزار شد و سید‌حسین مرعشی، سید‌حسن رسولی، شهیندخت مولاوردی، علی باقری و علی شکوری‌راد به عنوان اعضای حقیقی ستاد مرکزی انتخابات شورای عالی جبهه اصلاحات انتخاب شدند. همچنین با اشاره به تصویب کلیات طرح سرا (سامانه رای‌سنجی اصلاح‌طلبان) اعلام شد که کمیته راهبردی شورای عالی سیاست‌گذاری پس از جمع بندی نظرات، طرح نهایی را برای تصویب آماده کند.

نمی‌توانیم شايسته‌سالاري را در انتخاب افراد اعمال كنيم

تابناک:عبدالرضا هاشم‌زايي، عضو فراكسيون اميد مجلس: «. اصلاح‌طلبان از مجلس چهارم به بعد دچار مشكلات زيادي شدند. تا پيش از آن، شوراي نگهبان وظيفه نظارتي بر عهده داشت اما نظارت به مفهوم دخالت وجود نداشت. از مجلس چهارم اين سيستم عوض شد و شوراي نگهبان با تفسيري كه از قانون اساسي داشت، وضعيت را تغيير داد و همين باعث شد تا جناح چپ ديگر در هيچ دوره‌اي نتواند از ظرفيت كامل خود استفاده كند. نمي‌توان از قبل روي افراد حساب كرد؛ بنابراين ليست‌ها هميشه در دقيقه 90 بسته شده است، به همين جهت نمي‌توانيم به‌طور قاطع شايسته‌سالاري را در انتخاب افراد اعمال كنيم».

من از استیضاح نمی‌ترسم از افتضاح می‌ترسم

آفتاب‌نیوز: وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه من نیامدم با مصلحت‌اندیشی و عدول از حق، وزیر بمانم، گفت: اجازه نمی‌دهم آقازاده‌ای با سرمایه بادآورده پدرش بر صندلی دانشگاه بنشیند، من از استیضاح نمی‌ترسم از افتضاح می‌ترسم. سعید نمکی گفت: شهدا نمی‌دانستند قرار است سازمان غذا و دارو را به رانت‌خوارها واگذار کنیم، این وزیر خدمتگذار تا جایی که جان داشته باشد برای خدمت به این کشور و دفاع از آرمان شهدا ایستاده است.

وزارت ورزش برنامه‌اي براي حضور زنان در بازي‌هاي ليگ ندارد

پانا: معصومه ابتكار، معاون امور زنان و خانواده رياست‌جمهوري گفت: «فعلا و بر اساس شواهد موجود، وزارت ورزش و جوانان برنامه‌اي براي حضور زنان در بازي‌هاي باشگاهي در استاديوم‌هاي فوتبال ندارد. روند موجود بيشتر بر اساس رايزني با هواداران است به اين معنا كه هواداران فوتبال بايد تلاش كنند تا محيط ورزشگاه بيش از پيش براي حضور زنان آماده شود.