روزانه 700-800 کارت سوخت در سیرجان توزیع می‌شود

پاسارگاد: رییس اداره پست سیرجان در جلسه‌ی شورای اداری گفت: در 10 روز گذشته 14 هزار کارت سوخت به اداره‌ی پست رسیده است. آقای پرنیان گفت: زمان شروع طرح سهمیه‌بندی بنزین 11 هزار کارت سوخت در اداره داشتیم که در این مدت 3 هزارتای دیگر به آن اضافه شده و به 14 هزارتا رسیده است. او گفت: از این تعداد تا امروز 5 هزارتا توزیع شده است و تلاش می‌کنیم روزانه 700-800 عدد کارت سوخت توزیع شود.

از منظر اجتماعی و سیاسی ما دیگر طبقه متوسط نداریم

ایران: عماد افروغ جامعه‌شناس می‌گوید: ما مدام داریم گروه‌های مختلف اجتماعی را از فرآیند تصمیم‌گیری و مشارکت حذف می‌کنیم متاسفانه در کشور امکانی برای بیان عقیده، اعتراض، انتقاد و دیدگاه بخش‌های مختلف جامعه وجود ندارد. طبقه متوسط ما طبقه متوسط دیروز نیست و در حال سقوط به سمت حاشیه است چون قدرت اقتصادی‌اش در حال اضمحلال است  از منظر اجتماعی و سیاسی هم ما دیگر طبقه متوسط نداریم. ما یک طبقه حاکم داریم که تصمیم می‌گیرد و یک طبقه وسیع فرودست داریم که باید تبعیت کند.

راه ثبت نام در طرح بسته حمایتی معیشتی دولت

تابناک: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شهروندان درخواست کرد؛ کلیه سرپرست خانوار‌ها که در آخرین پرداخت مشمول سبد حمایتی نشده اند لیکن خود را واجد شرایط می‌دانند می‌توانند از ساعت ۸ صبح یکشنبه سوم آذرماه درخواست شماره ملی سرپرست خانوار خود را به کد دستوری #۶۳۶۹* ارسال کنند. در این صورت ظرف ۲۴ ساعت برای آن‌ها کد رهگیری ارسال می‌شود.

فقط قیمت۱۶ قلم با افزایش پنج درصدی روبرو شدند

ایرنا:  وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امروز کالاهای اساسی مردم تامین شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد و از مجموع ۱۰۰ قلم کالای مصرفی ضروری مردم فقط قیمت۱۶ قلم با افزایش حدود پنج درصدی روبرو شدند که هماهنگی های لازم با تعزیرات حکومتی برای برخورد جدی و خارج از نوبت در این موارد انجام شده است. رضا رحمانی گفت: طبق گزارش‌های موجود قیمت‌ها در عموم کالاها دارای ثبات است و بیشتر نگرانی بابت جو روانی بازار بوده که با افزایش حجم بازرسی ها این مشکل نیز تا حدود بسیاری رفع شده است.