چاپ

کشف  360 کيلوگرم تریاک در 3 عملیات پلیس

 پاسارگاد
جانشین فرماندهی انتظامي شهرستان سیرجان از کشف 359 کيلوگرم تریاک و دستگيري هشت سوداگر مرگ در سه عملیات پلیسی خبر داد.
سرهنگ منصور رمضان‌نژاد گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سیرجان در اجرای طرح مقابله با قاچاق موادمخدر، با پیگیری‌های شبانه‌روزی، اقدامات اطلاعاتی و کنترل محورهای شهرستان در 72 ساعت گذشته موفق به کشف 360 کیلوگرم تریاک و توقیف پنج دستگاه خودرو و هشت نفر متهم شدند.
وی در توضیح این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موارد مخدر دو باند قاچاق مواد مخدر را شناسایی و در محور سیرجان - بافت خودروهای آنان را متوقف می‌کنند. به گفته‌ی سرهنگ رمضان‌نژاد از یک باند 152 کیلوگرم و از یک باند دیگر 195 کیلوگرم تریاک کشف کردند.
سرهنگ رمضان نژاد ادامه داد: پليس با به‌کارگيري توان عملياتي و انتظامي خود در تامين نظم و امنيت شهروندان تلاش مي‌کند و لازم است شهروندان نيز ضمن رعايت نکات ايمني و امنيتي در پيشگيري از جرايم، هرگونه موارد مشکوک را از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان سیرجان ضمن قدردانی از همکاری مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد قانون شکن گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در شهرستان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی و کشف جرایم، از این پس مجرمان و متهمان در امان نخواهند بود و با مجرمان با قاطعیت برخورد می‌شود.
وی همچنین از دستگیری یک خرده‌فروش حرفه‌ای و کشف 12کیلوگرم تریاک در سیرجان خبر داد.
سرهنگ منصور رمضان‌نژاد در تشریح این خبرگفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در اجرای طرح برخورد با فروشندگان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر، با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت یک خرده‌فروش موادمخدر در این شهرستان مطلع شدند.
وی ادامه داد: دستگیری این فرد در دستور کار ماموران قرار گرفت و مشخص شد این فرد با یک دستگاه خودرو سواری سمند اقدام به خرید و فروش مواد مخدر از نوع تریاک می‌کند. جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان سیرجان افزود: ماموران برای دستگیری وی وارد عمل شدند و ضمن هماهنگی با مقام قضایی خودروی وی متوقف شد. در بازرسی از خودرو چهار کیلوگرم تریاک و در تحقیقات بیشتر و در بازرسی از منزل مسکونی وی هشت کیلوگرم تریاک کشف شد. سرهنگ رمضان‌نژادگفت: متهم باتشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان سیرجان ضمن قدردانی از همکاری مردم باپلیس اظهارداشت: از شهروندان انتظار داریم در راستای همکاری با پلیس و پیشگیری از اعتیاد جوانان و همچنین حفظ سلامت اجتماعی جامعه، درصورت مشاهده یا اطلاع از هرگونه مورد مشکوک در زمینه حمل و توزیع مواد مخدر مراتب را از طریق سامانه ارتباطی 110به پلیس اطلاع دهند.