اين هفته در سيرجان برگزار مي‌شود
همايش تخصصي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري
 مديران ارشد سازمان بورس اوراق بهادار ميهمان اين همايش هستند

 پنج شنبه اين هفته، همايش فرصت هاي سرمايه گذاري و تامين مالی در بازار سرمايه به ميزباني دانشگاه صنعتي سيرجان برگزار مي‌شود.
در اين همايش كه با همكاري شركت كارگزاري ارگ هومن برگزار مي‌شود مديران ارشد بازار سرمايه خصوصا مديران ارشد سازمان بورس و اوراق بهادر، مدير بورس منطقه‌اي كرمان ، تني چند از مديران‌عامل شركت‌هاي كارگزاري، مديران عامل شركت‌هاي فعال در بورس كارشناسان اقتصادي و سرمايه گذاران حقيقي و حقوقي حضور دارند.
مهندس عباسلو مدير عامل شركت كارگزاري ارگ هومن در اين خصوص گفت؛ بسيار خوشحالم كه توانستيم مقدمات برگزاري يك همايش تخصصي را براي همشهريان سيرجاني فراهم نماييم.
بنگاه‌هاي مالي و اقتصادي وظيفه دارند حال كه سيرجان پتانسيل ویژه در حوزه اقتصاد و بازار سرمایه پيدا كرده، به موازات اين رشد، ساير شاخصه‌هاي اقتصادي و مالي را همزمان ارتقا دهند و بنا به همين وظيفه تصميم گرفتيم با برگزاري اين همايش تخصصي در اين راستا گام برداريم.
مهندس عباسلو، آشنایی سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی با بازار سرمایه شامل بورس‌های اوراق بهادار تهران، فرابورس ایران، بورس کالا و بورس انرژی و روش‌های سرمایه‌گذاری در آنها و مقایسه با سایر فرصت‌های سرمایه‌گذاری را از مهم‌ترين اهداف اين همايش برشمرد و افزود؛ به صورت اختصاصي در اين همايش به روش‌های تامین مالی در بازار سرمایه خواهيم پرداخت.
مدير كارگزاري ارگ هومن در پايان با تاكيد بر اينكه صاحبان سرمايه چه حقيقي و چه حقوقي، فرصت حضور در اين همايش را از دست ندهند. از همشهرياني كه پشتوانه مالي خوبي دارند خواست با حضور در اين همايش اطلاعات تخصصي خود را در حوزه سرمايه‌گذاري بالا ببرند.