در حوادث اخیر، اعتماد مردم دچار آسیب شد

کانال تلگرامی علی مطهری: اتکای مردم به کارگزاران حکومت است. بدون شک در اثر حوادث اخیر، این اعتماد دچار آسیب شده و باید بازسازی شود. لازم بود مسئولان نظام به خاطر تصمیم‌گیری بد و اجرای بدتر آن از مردم عذرخواهی می‌کردند اما می‌دانیم که فرهنگ عذرخواهی و احترام به مردم درجمهوری اسلامی وجود ندارد. 

 ۱۹ هزار پرونده در کمیسیون‌های پزشکی

ایسنا: رییس سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: در هشت‌ماهه سال جاری ۱۹ هزار و ۶۰۹ پرونده در کمیسیون‌های پزشکی قانونی بررسی شد که از این تعداد شش هزار و ۳۰۲ پرونده مربوط به قصور پزشکی بوده است. دکتر عباس مسجدی گفت: بر اساس آمارهای موجود، بیشترین تعداد شکایات مربوط به رشته‌های دندان‌پزشکی ، زنان و زایمان ، جراحی عمومی، جراحی ارتوپدی ، پزشکان عمومی ، گوش حلق و بینی و پرستاری بوده است. همچنین استان‌های تهران، فارس و البرز بیشترین و استان های لرستان، ایلام و هرمزگان کمترین آمار شکایات قصور پزشکی را داشته‌اند.

مجلس یازدهم از آنِ اصولگرایان تندرو خواهد بود

اعتمادآنلاین: صادق زیباکلام گفت‌: در بین اصلاح‌طلبان هیچ‌کس به اندازه من رأی را لازم نمی‌داند. اما مواجهه با اخبار تلخ آن‌چنان برایم باورنکردنی بود که هر چقدر با خودم کلنجار رفتم این بار هم در انتخابات شرکت کنم و برای نامزدهای اصلاح‌طلب به فعالیت بپردازم دیدم نمی‌توانم.  ما هر کاری بکنیم مجلس یازدهم از آنِ اصولگرایان تندرو خواهد بود. همچنین شورای نگهبان ردصلاحیت‌های گسترده‌ای خواهد داشت. به همین خاطر مصرانه بر سر تصمیم رأی ندادن می‌مانم و قطعاً رأی نمی‌دهم.

اتاق فکری اصرار دارد بگوید دولت هیچ کاری انجام نمی‌دهد

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت: رییس دفتر رییس‌‌جمهور گفت: با دشمنی مواجه‌ایم که برای او اصلاح‌طلب، اصول‌گرا، دولت، مجلس و دیگر ارکان نظام هیچ تفاوتی ندارند. محمود واعظی با بیان اینکه امروز در شرایطی قرار داریم که گویا یک اتاق فکری تلاش می‌کند و اصرار دارد که به مردم بگوید که دولت هیچ کاری انجام نداده و نمی‌دهد، گفت:  امروز همان اتاق فکر با تبلیغات گسترده‌ای که علیه این لوایح در رسانه‌های خاص خود دارند، باعث شده‌اند ایران در لیست سیاه قرار گیرد .